| ZPRÁVY | SPORT | KULTURA | ČERNÁ KRONIKA | VOLNÝ ČAS |  Čtvrtek, 28.září 2023, týden:39  Svátek má: Václav, zitra: Michal
  [ PŘIHLÁSIT] [VYTVOŘIT ÚČET] Seznam = Atlas = Centrum = Volný = Tiscali = Google
  Kde:  
= Hlavní menu =
= Počasí =
= Kurzy měn =
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny USD USD = změna
= Anketa =
Využili byste služeb coworking centra?

Ano, v Přelouči
Ano, v Pardubicích
Ne
Nevím, co to je?Výsledky
Další ankety

Účastníků: 283
Komentářů: 2
= Statistika přístupů =
NAVRCHOLU.cz

Černá kronika: U Valů zabíjelo policejní vozidlo!
Autor: admin - Pátek, 13.08. 2010 - 07:37:51
Téma: Policie

Valy u Přelouče – Na tragickou nehodu policie uvalila přísné informační embargo.

Ve středu uložila zarmoucená rodina do hrobu tělo šestadvacetiletého Petra. Mladík zahynul prvního srpnového dne na silnici u Valů poté, co ho srazilo služební vozidlo pardubické policie. Zprávu o nehodě byste však až do dnešního dne hledali ve sdělovacích prostředcích marně. Policie všechny informace úzkostlivě tají, a to prý i před rodinou!Deník má informace

I přes přísné informační embargo na celý případ se Pardubickému deníku podařilo získat informace o tom, jak k celé události došlo.

Nehoda se stala v neděli 1. srpna ve čtvrt na pět ráno. Petr, který se vracel ze sobotní zábavy, šel po hlavním silničním tahu z Valů na Pardubice. Stejným směrem, tedy do Pardubic, v tu dobu uhánělo policejní vozidlo. Podle policejních zdrojů jelo zhruba 70kilometrovou rychlostí. Těsně za cedulí označující konec obce, v místech, kde jsou nyní květiny a svíčky, došlo ke střetu. Mladý muž utrpěl taková poranění, která nemohl přežít.

O Petrově smrti vyrozuměla rodinu v neděli ráno policie. „Sdělili nám, že je mrtvý, protože ho srazilo auto, a že se nehoda prošetřuje. Více informací jsme od nich ale nedostali. Asi až za týden se nám po vlastním pátrání podařilo zjistit, že Petra vlastně srazil policista ve služebním autě. Byl to pro nás šok,“ sdělila našemu Deníku rodina mrtvého mladíka.

Některé informace o nehodě se tak rodina dozvěděla poprvé až od nás. Například to, že Petra srazilo terénní vozidlo Ford Ranger, které používají kriminalističtí technici.

Ze stop vyplývá, že měl mladík krátce před nehodou jít po dělicí čáře středem silnice. Navíc prý padal a zase se zvedal ze silnice. Zřejmě při tom ho pak terénní vozidlo srazilo. Podle rodiny byl sice mladík oblečen v bílém, pravděpodobně však byl také pod vlivem alkoholu.

„Je jasné, že měl něco vypito, šel totiž ze zábavy. Bojíme se ale, že policie toho využije a celou nehodu se kvůli tomu bude snažit svalit pouze na něj,“ obává se rodina.

Kriminalistický technik z Pardubic jel podle našich informací v tu dobu od případu. Silnice v místě, kde chodce srazil, je ale natolik široká a přehledná, že stále zůstává záhadou, proč vůbec ke střetu muselo dojít.

„Je to super kámoš a hrozně hodný kluk,“ vyjádřil se o policistovi jeden z jeho kolegů. Podle něj prý za tragédii, ze které je moc špatný, nemůže. „Mimo službu postaven nebyl,“ uvedl policista. „Zatím jen nemůže řídit,“ dodal.

Přestože policista společně ještě s jedním řidičem, který jel tehdy okolo nehody, ihned poskytli těžce zraněnému muži první pomoc, ten na následky těžkého zranění zemřel. Případem se nyní zabývá policejní inspekce.

zdroj: Pardubický deník


 
Související odkazy
· Více o tématu Policie
· Další články od autora admin


Nejčtenější článek na téma Policie:
Hrůzyplný pohled na Pendolino

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 1
Účastníků: 1

Špatné

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 Poslat článek Poslat článek

"U Valů zabíjelo policejní vozidlo!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.
Přelouč.com
| Reklama | Redakce portálu www.prelouc.com | Add to Google
optimalizace PageRank.cz
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund