NAVRCHOLU.cz

Sport: Zbytečná prohra s Moravskou Třebovou
Autor: brko - Pondělí, 18.04. 2011 - 20:12:22
Téma: Fotbal
Přeloučským mužstvům se opět příliš nevedlo. A-mužstvo ztratilo dobřel rozehraný zápas, tradičně prohrál starší dorost a mladší žáci, na soupeře překvapivě nestačil ani mladší dorost. A tak prapor přeloučského fotbalu drželo tento týden nahoře B-mužstvo, které jasně přehrálo béčko Srchu a starší žáci, kteří i deseti přehráli soupeře z Moravské Třebové.

A-mužstvo – Mor.Třebová             1 : 2    (1 : 0)
Branky: 17.Cichra
Sestava: Poříz – Heřmánek, Ulrych, Hladík, Beránek (83.Školník) – Volejník (79.Musil), Ročín, Novotný, Novák – Cichra, Koch
Po opatrném začátku mělo navrch domácí mužstvo. Na konci první čtvrthodiny se po rohu Ročína prosadil hlavou Cichra. Krátce na to šel Cichra sám na brankáře, ale ten jeho pokus chytil. Za dalších pět minut zakončil svůj únik pouze střelou do brankáře Koch a Ročín se k dorážce již nedostal. V poslední minutě poločasu chytil po rohu velkou šanci hostů zblízka Poříz. Ve 48.minutě se opět dostal do brejku Cichra, ale i tentokrát brankář jeho střelu vyrazil. Potom se na kopačky domácích začaly vkrádat nepřesnosti a hosté získávali navrch. Dvě své příležitosti neproměnili, ale v 60.minutě už byl Večeřa úspěšný a nadvakrát překonal Poříze. V 72.minutě byl po strkanici vyloučen hráč hostí, avšak ani to domácím k vítězství nepomohlo. S jejich útočnými pokusy si obrana hostí věděla rady, zato v obraně Přelouče se objevovala okénka. Jednu velkou šanci hosté neproměnili, ale v 86.minutě se po špatné rozehrávce domácích podruhé prosadil Večeřa, který přeloboval bezmocného Poříze. I přes velké množství šancí zejména v prvním poločase tak mužstvo Přelouče prohrálo dobře rozehraný zápas.

B-mužstvo – Srch B                      6 : 2    (3 : 1)
Branky: Hanuš 3, Volejník 2, Slabý J.
Sestava: Konvalina - Musil, Novotný J., Beránek, Slabý L. (75.Trnečka) - Školník, Štajner, Slabý J. (65.Novák), Tamchyna - Hanuš, Pilný (46.Volejník)
V utkání mělo domácí mužstvo trvalou převahu a při lepším zakončení mohl zápas skončit i vyšším rozdílem. V úvodu se Pilný ve vyložené šanci ještě neprosadil, ale jen o pár minut později dostal Přelouč do vedení J. Slabý, když pěknou střelou za hranicí pokutového území překonal golmana hostí. Chvíli potom se po centru Škoníka trefil Hanuš. Když se ještě v prvním poločase, tentokrát po centru Tamchyny, podruhé prosadil Hanuš, zdálo se být utkání rozhodnuté. Domácí ale dovolili soupeři po nedorozumění v obraně ještě před pauzou snížit. Druhý poločas už vypadal o něco hůře, přesto padlo stejně branek jako v prvním. Nejprve na půlce poslal Školník míč za obranu Volejníkovi, který střelou mezi nohy brankáře zvyšoval na 4:1. Následně se hostům z protiútoku podařilo znovu snížit. V polovině druhé půle se dostal odražený míč k Hanušovi, který volejem ze 40 metrů překonal brankáře Srchu. Netrvalo dlouho a podruhé se radoval Volejník, který povedenou střelou přesně trefil odkrytou pravou polovinu branky hostů a uzavřel skóre.

Starší dorost – SK Chrudim        1 : 5    (0 : 5)

Branka: 63.Koki
Sestava: Černík – Nekvapil(40.Rokyta), Melicher(46.Slavík), Pleskot, Cápay – Pokorný(75.Kosek), Koki, Vojáček((70.Jára), Klas – Jedlička(41.Rozsévač), Bureš
Favorit z Chrudimi nezaváhal a první půli opanoval. Domácí se do 27.minuty i se štěstím drželi. Po prvním gólu z penalty se rozjel brankostroj a během deseti minut bylo rozhodnuto. Do druhé půle nastoupili šetřené opory a hra se vyrovnala. Chabá koncovka ale připravila domácí o přijatelnější výsledek.

Mladší dorost – SK Chrudim        1 : 3    (0 : 0)

Branka: 80.Slavík
Sestava: Záruba – Slavík, Melicher, Wiener, Šanda – Kosek, Roubíček, Mužík, Laburda – Votápek M., Jára
Střídající: Linhart, Miláček, Bureš

Starší žáci – Mor.Třebová           2 : 1    (1 : 0)
Branky: Moravec, Linhart
Sestava: Vašíček Matěj - Provazník, Bolek, Pokorný, Vašíček Michal – Fencl, Chaloupský, Moravec, Urbánek - Linhart

Mladší žáci – Mor.Třebová          1 : 4    (0 : 2)
Branka: Heblík
Sestava: Václavek P. – Hauser, Rázek, Otradovský, Růžek, Heblík, Novotný, Hudec, Václavek D., Klusák

Starší přípravka – Pardubičky    2 : 3    (1 : 1)