NAVRCHOLU.cz

Sport: Béčko poskočilo na první místo
Autor: brko - Úterý, 26.04. 2011 - 20:30:21
Téma: Fotbal
Po dvou nepříliš vydařených víkendech se tentokrát našim mužstvům dařilo podstatně lépe. Sice opět prohrál starší dorost, který už spadl na poslední místo a mladší žáci, ale starší žáci, mladší dorost a obě mužstva dospělých zvítězila. Výhra B-mužstva při současné prohře Lipoltic znamená, že se toto naše mužstvo dostalo do čela III.třídy a příští týden si rozdá souboj o vedení právě s druhými Lipolticemi.

Načešice - A-mužstvo                  1 : 2    (1 : 2)
Branky: 33. a 34.Cichra
Sestava: Poříz – Beránek, Hladík, Ulrych, Heřmánek – Novák (70.Volejník), Novotný (88.Slabý), Kocourek, Ročín – Koch, Cichra (80.Štajner)
ČK: 40.Koch
Přestože naše mužstvo nastoupilo na půdě poslední celku tabulky oslabené o Pištoru, Duška, který je stále v trestu a zraněné Vášu a Jezdinského, bylo rozdílné postavení obou celků v tabulce od začátku znát. Náš celek měl na vyprahlém hřišti mírnou převahu, avšak jako první se gólově prosadili domácí, když trestný kop z úctyhodné vzdálenosti skončil pod břevnem Pořízovy branky. Naše mužstvo potom ještě zvýšilo svoji převahu a výsledkem byly nebezpečné situace před domácím brankářem, který však odolával do 33.minuty, kdy se uvolnil Cichra a kříznou střelou z pravé strany po zemi srovnal skóre. Hned po rozehrávce jsme získali míč a Cichra stejným způsobem jako při první brance strhl vedení na naši stranu. Ve 40.minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Koch a to ovlivnilo zbytek zápasu. Ve druhém poločase domácí hru vyrovnali, dlouho se však hrálo bez šancí na obou stranách. Až v posledních deseti minutách si domácí vynutili tlak, ale přes naši pozornou obranu se k žádnému nebezpečnému zakončení nedostali a tak utkání skončilo naší zaslouženou výhrou.

Staré Ždánice - B-mužstvo          1 : 2    (0 : 1)
Branky: Hanuš, Štajner
Sestava: Konvalina - Beránek, Novotný J., Dušek, Musil - Tamchyna (70.Pokorný), Štajner, Slabý J., Školník - Volejník, Hanuš (80.Koki)
Na malém hřišti a hrbolatém terénu jsme měli od začátku utkání převahu, domácí se jen těžko dokázali vypořádávat s naší rozehrávkou a napadáním. V prvním poločase jsme si vytvořili několik solidních příležitostí ke skórování, brankou však skončila jen střela Hanuše, který dostal míč za obranu a obstřelil golmana Ždánic. Hned v úvodu druhé půle zvyšoval na 2:0 Štajner, když domácí brankář jen vyrazil střelu Hanuše a Štajner už dorážel do prázdné brány. Až do 65.minuty jsme soupeře téměř k ničemu nepustili, pak se ale po faulu před naším pokutovým územím podařilo Ždánicím po přímém kopu snížit. Od té doby se hra rozkouskovala, víc než fotbal vládl na hřišti zmatek a protiútoky se střídaly na obou stranách, ovšem koncovka byla mizerná. V poslední desetiminutovce se naše hra opět srovnala a domácí jsem už k ničemu nepustili, naopak velkou šanci ke zvýšení měl po centru z levé strany Hanuš. Bohužel ji nevyužil a tak zápas skončil naším vydřeným, ale spravedlivým vítězstvím.

Horní Jelení – Starší dorost         3 : 2    (1 : 0)
Branky: 75.Cápay, 81.Pokorný
Sestava: Záruba - Slavík (46.Melicher), Pleskot, Cápay, Vojáček (77.Wiesner) - Pokorný, Kosek, Koki, Klas - Rozsévač, Jára (80.Jedlička)
S touhou protrhnout bodový půst nezačali hosté špatně, ale z úvodního tlaku a tří tutovek se neurodilo nic. Domácí se z tlaku vymanili a ještě do půle se díky většímu důrazu sami radovali ze vstřeleného gólu z ofsajdu, který pomezní „velkoryse“ přehlédl. Po přestávce pokračovalo hostující trápení a domácí se lehce dostali do třígólového vedení. V 75.minutě protrhl střelecké soužení s pomocí domácího gólmana Cápay z trestného kopu. Za dalších pět minut se prosadil i Pokorný, hosté ožili, ale domácím přející rozhodčí naději hostí na zvrat nepřipustili. Domácí tak uštědřili hostům lekci z přístupu k utkání a důrazu v osobních soubojích, o kterém si mohou hosté nechat jen a jen zdát!

Horní Jelení – Mladší dorost         1 : 4    (1 : 2)

Branky: 3. a 55. Mužík, 37. Melicher, 63. Jára
Sestava: Záruba - Šanda, Melicher, Wiesner, Votápek M. - Laburda, Roubíček, Mužík, Heřman - Jára, Miláček (Kosek,Slavík)
Hostující jako favorit sice bodově nezaváhal, ale hra ovlivněná i únavou druhý zápas hrajících hráčů valnou úroveň neměla.

Česká Třebová - Starší žáci          0 : 1    (0 : 0)
Branka: Linhart
Sestava: Vašíček Matěj – Provazník, Bolek, Ruprecht, Mach - Chaloupský, Pokorný, Moravec, Fencl – Linhart, Urbánek
Střídající: Vašíček Michal, Ptáček

Česká Třebová - Mladší žáci         2 : 0    (1 : 0)