NAVRCHOLU.cz

Sport: Postup do kraje!!!
Autor: brko - Pondělí, 18.06. 2012 - 18:28:13
Téma: Fotbal
A-mužstvo o víkendu zvítězilo v Morašicích a protože Živanice nedokázaly vyhrát v Chrudimi, postupuje ze třetí příčky do krajského přeboru, který naposledy hrálo v ročníku 1985/86. Živanice se o postup utkají v baráži s Lanškrounem.

Morašice - A-mužstvo                1 : 4    (1 : 1)
Branky: 37.Koch, 50., 51. a 53.Janecký
Sestava: Konvalina – Rokyta, Ulrych, Hladík, Štainer – Pištora, Novák (65.Miřejovský), Novotný R., Ročín (75.Machačný) – Koch (60.Cichra), Janecký
Naše mužstvo potřebovalo v tomto utkání zvítězit a od počátku utkání to bylo na hřišti znát. Naši hru sice komplikovalo malé a hrbolaté hřiště, přesto jsme si vytvořili převahu a šance, třikrát šli naši hráči sami na branku, ani jednou však nebyli úspěšní. Až Koch ve 37.minutě překonal domácího brankáře z voleje po centru Pištory. Domácí však ještě do přestávky vyrovnali brankou z penalty za ruku ve vápně. Po změně stran utnul rychle naděje domácích Janeckých hattrickem za čtyři minuty! Nejprve utekl obraně domácích, potom se prosadil z trestného kopu a hned po rozehrávce opět pláchl domácím obráncům a uzavřel skóre zápasu. Naše mužstvo už potom kontrolovalo hru, vypracovalo si ještě další šance, skóre se však již nepohnulo.

Sezemice – B-mužstvo               3 : 0    (1 : 0)

Sestava: Záruba - Slabý L., Slabý J., Březina, Školník - Miřejovský, Štainer, Machačný (46.Bureš), Beránek Milan - Marek (55.Jedlička), Minařík (46.Beránek)
Utkání se hrálo netradičně už ve 14 hodin a za velkého horka se tak hrál spíše bojovný fotbal. Přestože jsme do zápasu proti prvním Sezemicím nastoupili ve značně kombinované sestavě s dorostenci a s druhým golmanem v útoku, nebylo to na hře nijak znát. Velké šance si během první půle vytvořili hráči obou mužstev, prosadili se však pouze Sezemičtí. Ve druhém poločase tempo trochu opadlo, dál se ale hrála poměrně vyrovnaná partie. Především běhaví dorostenci způsobili v pokutovém území domácích nejeden závar, ovšem bez úspěchu. Za naši tragickou koncovku tak přišel deset minut před koncem utkání trest a domácí hráči se po brejku radovali podruhé. Přestože jsme ani potom nesložili zbraně, žádnou z šancí na vstřelení kontaktní branky jsme nevyužili. Dvě minuty před koncem zápasu se naopak potřetí trefili Sezemičtí a tak utkání skončilo nelichotivým výsledkem 3:0.

Holice – Starší žáci                     1 : 6    (0 : 2)
Branky: Fencl 3, Chaloupský, Mach, vlastní
Sestava: Václavek – Munzar, Bolek, Provazník – Urbánek, Chaloupský, Mach, Novák, Barták – Fencl, Vašíček

Holice – Mladší žáci                    3 : 1    (2 : 0)
Branka: Hudec
Sestava: Soukupová, Procházka - Pliva, Voženílek, Klusák, Růžek M., Růžek F., Fujdl, Rázek, Václavek, Německý, Hauser, Brunclík, Jelínek