| ZPRÁVY | SPORT | KULTURA | ČERNÁ KRONIKA | VOLNÝ ČAS |  Středa, 7.června 2023, týden:23  Svátek má: Iveta, zitra: Medard
  [ PŘIHLÁSIT] [VYTVOŘIT ÚČET] Seznam = Atlas = Centrum = Volný = Tiscali = Google
  Kde:  
= Hlavní menu =
= Počasí =
= Kurzy měn =
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny USD USD = změna
= Anketa =
Využili byste služeb coworking centra?

Ano, v Přelouči
Ano, v Pardubicích
Ne
Nevím, co to je?Výsledky
Další ankety

Účastníků: 283
Komentářů: 2
= Statistika přístupů =
NAVRCHOLU.cz

Sport: Závod Okoloželezek ládá cyklisty všeho věku
Autor: admin - Středa, 28.08. 2013 - 20:09:43
Téma: Zprávy z Pardubicka
Cyklisté všech věkových kategorií se budou moci příjemně projet a zazávodit si na kole. V neděli 8. září totiž v Heřmanově Městci pokračuje podnikem Mercedes-Benz Okoloželezek seriál závodů horských kol pro veřejnost Cyklomaratontour 2013.
Nový název, nový termín, ale tradiční lokalita Přírodního parku Heřmanův Městec a Chráněné krajinné oblasti Železné hory. Již jedenáctým podnikem letošní sezóny pokračuje Cyklomaratontour, seriál závodů horských kol pro cyklisty všech kategorií, věku i výkonnosti.
Stejně jako v předchozích dvou letech poskytne zázemí závodu Autocamp Konopáč u Heřmanova Městce. Odtud závodníci zamíří na jeden či dva okruhy dle zvolené délky tratě (30 nebo 60 kilometrů) směrem na jihozápad od města perníkářů a krajské metropole Pardubic, která je odtud doslova coby kamenem dohodil.


1D2_0331_small.jpgAreál autokempu nabídne dostatek prostoru pro stánky všech vystavovatelů i různé atrakce, navíc zde účastníci, kteří přijedou z daleka, mohou v případě zájmu využít také jeho ubytovací kapacity. O bohaté možnosti občerstvení po závodě se postará ve svém stanu společnost Madeta, která bude servírovat širokou nabídku jídla i pití pro závodníky i jejich doprovod. V areálu najdete také stánky s cyklistickým zbožím, úschovnu kol, ve stanu ALPA si můžete dopřát masáž a nebo si v Mercedes-Benz Gold sprints zasoutěžit na stacionárních kolech o luxusní hodinky od společnosti 4PM - JET SET.
1D2_0521_small.jpgJako první se do závodění pustí děti. Pro malé cyklisty, kteří mohou poměřit síly mezi dalšími dětmi stejného věku a na tratích přizpůsobených věku, budou od 10.00 hodin v areálu probíhat závody Waterrr sport dětského poháru. V pravé poledne pak odstartuje závod na 60 kilometrů, deset minut poté i kratší závod na 30 kilometrů. Po vyhlášení výsledků v odpoledních hodinách bude následovat bohatá účastnická tombola.

Více informací o seriálu, včetně elektronického přihlašování a dalších novinek naleznete na stránkách www.cyklomaratontour.cz. Cena startovného je 400 Kč a pro členy MAX1 klubu, jímž se můžete stát jednoduchou registrací na www.MAX1klub.cz, je startovné o 50 korun levnější. Registrací do klubu získáte mimo jiné možnost nakupovat cyklistické zboží se slevou až 50 procent a další zajímavé výhody.


 
Související odkazy
· Více o tématu Zprávy z Pardubicka
· Další články od autora admin


Nejčtenější článek na téma Zprávy z Pardubicka:
Václav Kulhánek: Jsem, jaký jsem. Žiju si svůj život a jsem šťastný

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 Poslat článek Poslat článek

"Závod Okoloželezek ládá cyklisty všeho věku" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.
Přelouč.com
| Reklama | Redakce portálu www.prelouc.com | Add to Google
optimalizace PageRank.cz
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund