Starším žákům se stále nedaří
Publikováno: Pondělí, 01.09. 2008 - 20:24:05
Téma: Fotbal

Z přeloučských mužstev se zatím nejlépe vede dorostu, který zvítězil ve všech svých utkáních s prozatímním skóre 17:0. Naopak se příliš nedaří starším žákům, v obou zápasech, které hráli minulý týden prohráli 1:2. Mladší žáci s oběmi soupeři, Lanškrounem a Horním Újezdem, vyhráli. B-mužstvo nečekaně podlehlo nováčkovi ze Semína, když především obranná hra mužstva byla velkým zklamáním. A-mužstvo zvítězilo nad nováčkem z Prosetína, zaskvěl se opět Cichra, který vstřelil druhý letošní hattrick.

A-mužstvo – Prosetín            4 : 1  (2 : 1)
Branky:
39., 43., 77.Cichra, 67.Novotný z penalty
Sestava:
Poříz – Váša (67.Tesák), Dušek, Hladík, Beránek – Ulrych, Novotný, Jezdinský, Kocourek (65.Volejník) – Janecký (85. Pithart), Cichra
Prvních 15 minut zápasu měli převahu hosté a svůj tlak korunovali ve 12.minutě brankou z trestného kopu. S postupujícím časem přeloučské mužstvo hru vyrovnalo a před poločasem udeřilo. Nejprve 39.minutě po samostatné akci Cichra vyrovnal a ve 43.minutě po přesném centru Novotného hlavou obrátil výsledek na stranu domácích. I ve druhém poločase pokračoval vyrovnaný zápas. Změnu ve skóre přinesla 67.minuta, kdy byl faulován pronikající Ulrych a Novotný z penalty nezaváhal. Hosté otevřeli hru a v 77.minutě přišel další trest, po přihrávce Janeckého završil tvrdou ranou hattrick Cichra.

B-mužstvo - Semín                3 : 4  (2 : 2)