Víkend plný výher
Publikováno: Středa, 04.10. 2006 - 21:38:19
Téma: Fotbal

Přeloučští fotbalisté zažili mimořádně úspěšný víkend. Kromě přípravek zvítězila všechna mužstva ve všech zápasech.

A-mužstvo – Slatiňany                      3 : 1     (2 : 0)
Branky:
45. a 86. Svoboda, 37. Svatoň – 79. Dostál
Sestava: Král – Zackl, Svoboda, Novotný, Pithart – Pištora, Pilný (80. Ulrych), Jezdinský, Koch –  Slabý, Svatoň (87. Blažej)
ŽK 1:3, diváků 150
V prvních 15 minutách měly Slatiňany více ze hry, ale žádné šance si nevytvořily. V dalším průběhu poločasu se hra vyrovnala a v posledních deseti minutách prvního poločasu si velký tlak vynutilo mužstvo Přelouče. Z tlaku vyplynuly dvě šance, které Pištora a Pilný neproměnili. Skóre se měnilo ve 37.minutě, kdy Novotný ukázkově vysunul Svatoně a ten přehodil vybíhajícího brankáře hostí. Na 2:0 zvyšoval ve 45.minutě z trestného kopu z hranice pokutového území střelou přes zeď Svoboda, který tak potrestal faul na Pilného. Po přestávce ve 47.minutě trefil Koch z trestného kopu spojnici břevna a tyče. Hosté poté zvýšili aktivitu a vynutili si tlak, stav utkání se však měnil až v 79.minutě, kdy hostující Dostál snížil na 1:2. To už hosté hráli o desíti, neboť v 69.minutě byl vyloučen Slavík. Gólovou pojistku domácího mužstva přidal v 86. minutě z trestného kopu ze faul na Svatoně opět Svoboda.