| ZPRÁVY | SPORT | KULTURA | ČERNÁ KRONIKA | VOLNÝ ČAS |  Pátek, 27.listopadu 2020, týden:47  Svátek má: Xenie, zitra: René
  [ PŘIHLÁSIT] [VYTVOŘIT ÚČET] Seznam = Atlas = Centrum = Volný = Tiscali = Google
  Kde:  
= Hlavní menu =
= Počasí =
= Kurzy měn =
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny USD USD = změna
= Anketa =
Využili byste služeb coworking centra?

Ano, v Přelouči
Ano, v Pardubicích
Ne
Nevím, co to je?Výsledky
Další ankety

Účastníků: 278
Komentářů: 2
= Statistika přístupů =
NAVRCHOLU.cz

Přelouč.com: Městská policie Přelouč

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Bezdomovec bránil zavření obchodu. Spal mezi mřížemi
Autor: admin, Pondělí, 09.02. 2015 - 08:10:59, Černá kronika, 713 čtenářů, 1057 bytů
Městská policie Přelouč

Přelouč - Kuriózní překážku v uzavření obchodu musela řešit prodavačka v jednom z přeloučských obchodů.

Pod mřížemi nákladní rampy se tam uložil bezdomovec. „Prodavačka se obrátila na strážníky městské policie, protože potřebovala obchod uzavřít, ale dotyčného se sama bála probudit," uvedli přeloučští strážníci. Hlídka, která na místo dorazila, muže probudila a z místa vykázala.

Přeloučští strážníci také uklidňovali roztržku mezi dvěma bezdomovci. Při vzájemné neshodě došlo dokonce na rvačku, kterou hlídka ukončila. Oba aktéři odmítli lékařské ošetření.

Za kuriózní by se dal považovat i další případ přeloučských strážníků, kdy stěžovatel uvedl, že v okolí svého bydliště cítí nepříjemný zápach. Hlídka, která na místě událost prověřovala, ale jeho slova nepotvrdila. Podle strážníků jde navíc v tomto případě o opakující se stížnosti jednoho obyvatele, které se nikdy neprokázaly pravdivé. Proto byl poučen o dalším postupu.Preventivní akce odhalila nepřipoutané děti v autech!
Autor: admin, Středa, 09.05. 2012 - 22:15:00, Zprávy, 1020 čtenářů, 1725 bytů
Městská policie Přelouč
Přelouč - Preventivní akce na kontrolu používání dětských autosedaček se konala v minulých dnech v Přelouči.  „Vozidla jsme kontrolovali u školky a poté i u základní školy v Kladenské ulici. Akce však následně pokračovala také na Masarykově náměstí před základními školami," řekl našemu Deníku velitel Městské policie Přelouč Martin Karabec.
Naštěstí pro řidiče šlo jen o prevenci...

Pozornost strážníků byla zaměřena na auta, kterými vozí rodiče své děti do škol a školek, zejména pak na používání zádržných systémů. „Výsledek byl dle očekávání velmi znepokojivý. Celkem 21 řidičů mělo v autě nepřipoutané děti. Protože tato akce byla tentokrát jen preventivním opatřením, nedošlo k udělení žádných sankcí," upřesnil pro  Pardubický deník šéf přeloučských strážníků.

Přestože za zmíněné prohřešky nebyly nezodpovědným řidičům uděleny pokuty ani trestné body, mají rodiče za volantem, kteří porušili své povinnosti vůči přepravovaným dětem, zápis v databázi Městské policie Přelouč.
Policejní akce se bude brzy opakovatV Přelouči se jezdí rychleji než na dálnici
Autor: admin, Pátek, 10.04. 2009 - 12:09:16, Zprávy, 1029 čtenářů, 960 bytů
Městská policie Přelouč

Na výjezdu z Přelouče jezdí někteří řidiči rychlostí až 150 kilometrů za hodinu. Vyplývá to z údajů naměřených informativním radarem městské policie. Strážníci ale podle svého ředitele Martina Karabce takové hříšníky zatím nijak potrestat nemohou. Pravomoc měření a pokutování budou znovu mít až od 21. dubna, kdy novela silničního zákona definuje značky "začátek a konec měřeného úseku". Už za necelé dva týdny proto strážníci začnou nebezpečná místa hlídat. Přelouč tápe. Kamery zamrzly
Autor: admin, Pátek, 13.02. 2009 - 11:46:42, Zprávy, 1243 čtenářů, 2004 bytů
Městská policie Přelouč
Městská policie v Přelouči nemůže ovládat polovinu kamerového systému

Přelouč - Dvanáct kamer městské policie by mělo kontrolovat dění v Přelouči. Mělo, ale nekontroluje. Polovina z nich totiž nefunguje, protože jim „něco“ ruší signál. A nikdo neví, co to je.
„Kamery sice snímají, co se děje na náměstí, ale nejdou ovládat. V praxi to znamená, že si například nemůžeme přiblížit poznávací značku auta, které náměstím projíždí,“ uvedl velitel městských strážníků Martin Karabec.

Opilý ukrajinec se 3mi promilemi měl neuvěřitelné štěstí !
Autor: admin, Pátek, 19.09. 2008 - 11:51:06, Černá kronika, 1300 čtenářů, 2981 bytů
Městská policie Přelouč

Přelouč - Dne 19.9.2008 v 00.32 hod. je na městskou policii přijato oznámení, že po Přelouči jezdí vozidlo, jehož řidič je zřejmě v podnapilém stavu. Po chvíli hledání se dokonce na kamerovém systému toto vozidlo objevuje. Projíždí v protisměru přes celé náměstí a ostatními ulicemi jede v protisměru. O podezřelém vozidle tovární značky Škoda Octavia zelené barvy byla informována hlídka, která se pokusila zákonným způsobem vozidlo v ul. Pražská za kruhovým objezdem zastavit. Řidič vozidla na výzvu nereagoval a pokračoval značnou rychlostí směrem na Chvaletice. Na konci Přelouče řidič uvedeného vozidla nezvládl zatáčku a havaroval, vjel do zahrádky za točnou.Přelouč ohlídají další kamery
Autor: admin, Úterý, 05.08. 2008 - 09:27:04, Zprávy, 1535 čtenářů, 971 bytů
Městská policie Přelouč
Přelouč - Přelouč na Pardubicku doplní šestici kamer o další dvě. Kamerový systém se nově zaměří na sportoviště nebo ulici, kde sídlí taneční podnik.
„Druhou kameru umísťujeme hlavně na žádost lidí. Monitorovat bude hlavní silnici na Prahu a Havlíčkovu ulici. Sídlí tam podnik, kde se konají diskotéky,“ řekl velitel městské policie Petr Veselý.

Přelouč chystá koupi dalších kamer
Autor: admin, Čtvrtek, 31.07. 2008 - 16:38:43, Zprávy, 1043 čtenářů, 941 bytů
Městská policie Přelouč

Přelouč - O rozšíření kamerového systému jednali přeloučští radní. Návrh půjde dle starostky Ireny Burešové do zářijového zastupitelstva. „Bylo by vhodné, aby zastupitelé odsouhlasili pořízení dalších dvou kamer. A to jednak na hlídání sportoviště pod parkem a potom do ulice Havlíčkova, kde je asi nejproblematičtější diskotéka, kterou ve městě provozujeme. Do konce roku by měly být kamery pořízeny,“ uvedla včera Irena Burešová.Opilý řidič který boural a ujel měl smůlu
Autor: admin, Pátek, 25.07. 2008 - 15:14:11, Černá kronika, 1020 čtenářů, 1215 bytů
Městská policie Přelouč

Projížděl pod kamerovým systémem.

Přelouč - V pozdních večerních hodinách je přijato na tísňovou linku městské policie oznámení o muži, který prý silně opilý nasedl u mělických písníků do auta a při vyjíždění naboural do zde stojícího vozidla Škoda Octavia. I přes snahu přihlížejících se vozidlo jedoucí směrem do Přelouče zastavit nepodařilo.Na svobodě si dlouho nepobyl.
Autor: admin, Pátek, 04.07. 2008 - 10:09:14, Černá kronika, 994 čtenářů, 1041 bytů
Městská policie Přelouč

Přelouč - Ve včerejších večerních hodinách spatřila hlídka městské policie jak od čerpací stanice běží občan rómské národnosti. Bezprostředně za ním vybíhá obsluha a křičí „chyťte zloděje".

Protože se jednalo o muže nedávno propuštěného z výkonu trestu, který má na svém „kontě“ krádeže ale také loupežné přepadení, nenechala nic náhodě a muže okamžitě pronásledovala kolem marketu PENNY, ulicí Hradeckou do ulice 28. října a poté zpět na Václavské náměstí.  Zde byl zadržen.Soudem stanovený zákaz řízení mu byl málo. Ještě měl téměř 3 promile !
Autor: admin, Úterý, 01.07. 2008 - 09:17:34, Černá kronika, 1002 čtenářů, 1180 bytů
Městská policie Přelouč
Přelouč - Dne 30.6.2008 si hlídka městské policie ve večerních hodinách povšimla vozidla zn. Škoda OCTAVIA, černé barvy, které zvláštním způsobem zajíždí  k čerpací stanici a touto pomalu projíždí do stejného směru jízdy. 
Po chvíli již bylo jasné proč, vozidlo řídil hlídce známý chronický přestupce. Ten kromě toho že má soudem  vysloven zákaz řízení motorových vozidel, byl ještě evidentně v podnapilém stavu.

100 článků (10 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Reklama
Kup si prádlo
= Kam za zábavou =
= Reklama =
AB stav - betonové ploty, kovové ploty, dřevěné ploty, brány, branky
Střechy Karlík
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů
= Dívka dne =
Dívka dne
= Pardubický deník =
= Pardubický sport =
Přelouč.com
| Reklama | Redakce portálu www.prelouc.com | Add to Google
optimalizace PageRank.cz
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund