| ZPRÁVY | SPORT | KULTURA | ČERNÁ KRONIKA | VOLNÝ ČAS |  Pondělí, 27.června 2022, týden:26  Svátek má: Ladislav, zitra: Lubomír
  [ PŘIHLÁSIT] [VYTVOŘIT ÚČET] Seznam = Atlas = Centrum = Volný = Tiscali = Google
  Kde:  
= Hlavní menu =
= Počasí =
= Kurzy měn =
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny USD USD = změna
= Anketa =
Využili byste služeb coworking centra?

Ano, v Přelouči
Ano, v Pardubicích
Ne
Nevím, co to je?Výsledky
Další ankety

Účastníků: 282
Komentářů: 2
= Statistika přístupů =
NAVRCHOLU.cz

Přelouč.com: Divadlo & film

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Květa Fialová a Radim Uzel ve Chvaleticích
Autor: admin, Čtvrtek, 28.11. 2013 - 13:04:35, Kultura, umění, 1023 čtenářů, 778 bytů
Divadlo & film

Chvaletice - Květa Fialová a Radim Uzel vyprávějí v humorném podání mnoho krásných zážitků a příběhů ze života, jak soukromého, tak profesního.

Herečka Květa Fialová je opravdu svérázná dáma. Tváří se, kdovíjak není tolerantní, ale klidně vás prohlásí za blbce, a ještě se na vás přitom sladce usměje. Vždy neopomene připomenout hlavní úkol člověka na zemi – pomáhat potřebným.

V kombinaci s osobitým humorem a šarmem Radima Uzla Vás zveme na příjemně strávený večer v pondělí 2.12.2013 v 18 hodin do divadelního sálu DK Chvaletice.

Vstupné 120 Kč.Králem českého dabingu je Brabec, královnou Milbachová
Autor: admin, Neděle, 22.09. 2013 - 22:42:22, Kultura, umění, 1054 čtenářů, 6106 bytů
Divadlo & film

Přelouč – Okolnosti sice tentokrát Přelouči příliš do karet nehrály, ale organizátoři devatenáctého ročníku slavnostního udílení Cen Františka Filipovského nejlepším dabérům si i s nepřízní osudu poradili znamenitě.

Do Občanské záložny se v sobotu z vážných důvodů nemohli dostavit vítězové dvou hlavních kategorií. Naštěstí technika dnes dokáže ledacos, a tak diváci nezůstali ochuzeni o reakce letošního krále a královny českého dabingu.

Už třetí „Fanda"

Nejlepším dabérem se stal Vladimír Brabec, který si největší sympatie poroty získal za roli Toma ve snímku Pouť.

„Je mi líto, že jsem do Přelouče letos nemohl přijet, i když jsem to slíbil. Do Přelouče jsem se těšil. Navíc jsem tam dlouho nebyl. Ale musel jsem narychlo do nemocnice, aby mi lépe šlapalo srdíčko," svěřil se v telefonickém rozhovoru Vladimír Brabec.Živanice zažily výjimečné odpoledne. Hlavně díky Neckářovi s Krampolem
Autor: admin, Úterý, 12.06. 2012 - 07:43:21, Volný čas, 876 čtenářů, 3138 bytů
Divadlo & film
Živanice - Bylo to výjimečné odpoledne. Ten, kdo zavítal v sobotu odpoledne na oslavy 111 let od založení T. J. Sokola Živanice a desáté výročí otevření rekonstruované sokolovny a přilehlého areálu, rozhodně nelitoval.

Neckářovy hity
Silný, dojemný příběh nabídlo především vystoupení známého zpěváka Václava Neckáře. Umělec, jehož otec i strýc působili v nedalekém pardubickém divadle, nabídl živanickému publiku celou řadu svých známých hitů. Mnoho z nich si s ním obecenstvo také s velkou chutí zazpívalo.

Šlo například o pecky Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Lékořice, Stín katedrál, Ša-la-la-la-li, Časy se mění, Massachusetts, Čaroděj Dobroděj, Doktor Dam Di Dam či zatím jeho poslední megahit Půlnoční. Ten si diváci vyžádali jako závěrečný přídavek.

Zpívání v přírodě u vodníka Cypriána
Autor: admin, Sobota, 09.06. 2012 - 10:50:16, Kultura, umění, 1177 čtenářů, 156 bytů
Divadlo & film


Komedie Nebyla to pátá, byla to devátá ve Chvaleticích
Autor: admin, Sobota, 03.03. 2012 - 09:01:44, Kultura, umění, 1225 čtenářů, 997 bytů
Divadlo & film

Chvaletice - Divadelní komedie Nebyla to pátá, byla to devátá autora A.Nicolaje máte možnost vidět v úterý 13.března 2012 od 19 hodin v divadlením sále DK Chvaletice.

Komedie je skvělá již svým námětem a dokonalá díky mistrným dialogům.

Přilepí se na vás vdaná ženská, organizuje vám život a a nakonec rafinovaně plánuje věci, až mrazí v zádech. Ale může to dopadnout i šťastně. A to právě autor moc dobře vymyslel...

Italskému dramatikovi Aldovi Nicolajovi se v komedii Nebyla to Pátá, byla to Devátá podařilo objevit možnost řešení manželského trojúhelníku vskutku originálním, ba senzačním způsobem...V Přelouči se rozdávaly ceny za dabing
Autor: admin, Pondělí, 20.09. 2010 - 11:52:52, Kultura, umění, 1435 čtenářů, 1105 bytů
Divadlo & film
Přelouč - Nejlepší českou dabérkou se pro rok 2010 stala Zlata Adamovská. Cenu Františka Filipovského dostala v Přelouči za hlasové ztvárnění sestry Aloisie Beauvierové v americkém filmu Pochyby, kde dabovala Meryl Streepovou. Cenu si kvůli pracovnímu vytížení nemohla osobně vyzvednout. Převzal ji ale režisér české verze filmu Pochyby Ladislav K.J. Novák, který je přesvědčený, že Zlata Adamovká si cenu zaslouží.

Přelouč bude praskat ve švech
Autor: admin, Sobota, 18.09. 2010 - 09:40:31, Kultura, umění, 1526 čtenářů, 1544 bytů
Divadlo & film

Festival ukrytý na zahradě zve na hudbu, tanec a divadlo.

V sobotu se v Přelouči nepůjde spát. V Občanské záložně se budou rozdávat Ceny Františka Filipovského za nejlepší herecký výkon v dabingu, na Masarykově náměstí zahrají známé kapely a na dalších dvou uzavřených scénách se chystá festival Zahradní galerie.Choltický zámek láká na pidifestival
Autor: admin, Středa, 01.09. 2010 - 21:49:00, Volný čas, 882 čtenářů, 734 bytů
Divadlo & film
Choltice - V neděli 5. září se letos již podruhé uskuteční v prostorách zámku v Cholticích divadelní „pidifestival“ nazvaný Loutkáři na zámku. Na malé i velké příchozí je od 11 hodin připravena pohádka Kašpárkův svět, ve 14 hodin je na programu Zámecká pohádka, od 15 hodin se mohou diváci těšit na Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého a v 16 hodin na Kouzelnou píšťalku. „Celý den bude příchozí návštěvníky vítat a bavit pardubické divadlo Na nitích a přichystán je též pestrý doprovodný program včetně zámeckých prohlídek a prohlídek pohádkových expozic Světa vodníků a loutek černého divadla,“

Choltice a Veselí budou patřit vodnické šou
Autor: admin, Pátek, 02.07. 2010 - 07:56:58, Volný čas, 1113 čtenářů, 631 bytů
Divadlo & film
Veselí / Choltice - Ve státní svátek 5. července zavítá do železnohorského regionu známý komik a představitel rolí pohádkových vodníků Josef Dvořák. V 17 hodin má na programu slavnostní křest vyřezávané sochy Vodníka Cipryána, která je součástí Naučné stezky biokoridorem v obci Veselí u Přelouče a krátce na to následuje přejezd do sousedních Choltic, kde od 19 hodin na zdejším zámeckém nádvoří odehraje představení legendární komedie Čochtan vypravuje, kterou si Dvořák pro svou Divadelní společnost před lety a s velkým úspěchem na motivy muzikálu Divotvorný hrnec Jiřího Voskovce a Jana Wericha adaptoval.  

Slavnostní udílení cen za dabing
Autor: admin, Neděle, 20.09. 2009 - 10:21:44, Kultura, umění, 1238 čtenářů, 2951 bytů
Divadlo & film

filipovsky_small.gifPřelouč - V podvečer 19.září 2009  proběhlo v sále Občanské záložny v Přelouči již po patnácté slavnostní udílení cen v oblasti dabingu.

V hlavní kategorii,tj.cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský a mužský herecký výkon v dabingu si letos odnesla Tereza Bebarová za roli Laury (ztvárněné herečkou Mellisou George) ve filmu V odborné péči (překlad Pavel Medek,režie českého znění Janoš Vaculík,vyrobila Česká televize) a Vladimír Dlouhý za roli Johna Adamse (ztvárněného hercem Paulem Giamattim) ve filmu John Adams (překlad Daniela Margoliusová ,režie českého znění Jiří Kodeš,vyrobila FTV Prima).Na druhých místech se umístili Dagmar Čárová za roli Odette ve filmu Odette Toulemondeová a Oldřich Hajlich za roli Billy Elliota ve stejnojmenném filmu.Bronz si pak odnesla herečka Tatiana Wilhemová za roli Dharmy Montgomeryové ve filmu Dharma a Greg III  a Martin Sobotka za roli Jokera ve filmu Temný rytíř. Obě ceny uděluje město Přelouč. Ceny vítězům předala poslankyně Alena Páralová a náměstek hejtmana Roman Línek.56 článků (6 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Reklama
Kup si prádlo
= Kam za zábavou =
= Reklama =
AB stav - betonové ploty, kovové ploty, dřevěné ploty, brány, branky
Střechy Karlík
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů
= Dívka dne =
Dívka dne
= Pardubický deník =
= Pardubický sport =
Přelouč.com
| Reklama | Redakce portálu www.prelouc.com | Add to Google
optimalizace PageRank.cz
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund