| ZPRÁVY | SPORT | KULTURA | ČERNÁ KRONIKA | VOLNÝ ČAS |  Čtvrtek, 23.května 2019, týden:20  Svátek má: Vladimír, zitra: Jana
  [ PŘIHLÁSIT] [VYTVOŘIT ÚČET] Seznam = Atlas = Centrum = Volný = Tiscali = Google
  Kde:  
= Hlavní menu =
= Počasí =
= Kurzy měn =
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny USD USD = změna
= Anketa =
Využili byste služeb coworking centra?

Ano, v Přelouči
Ano, v Pardubicích
Ne
Nevím, co to je?Výsledky
Další ankety

Účastníků: 276
Komentářů: 2
= Statistika přístupů =
NAVRCHOLU.cz

Přelouč.com: Policie

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Policie hledá na Přeloučsku nemocného seniora
Autor: admin, Sobota, 03.05. 2014 - 09:19:20, Zprávy, 676 čtenářů, 993 bytů
Policie

Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži.

"Tím je 66letý muž z Přeloučska, který odešel z domu a nikdo z rodiny o něm nemá žádné zprávy. Obavu o jeho život a zdraví ještě více stupňuje to, že pohřešovaný trpí vážnou psychickou nemocí," uvedla mluvčí pardubické policie Eva Maturová.

Muž by měl mít na sobě zelené riflové kalhoty, černý svetr a černé pěnové boty - takzvané Crocsy. Muž je vysoký 170-175 centimetrů, hubený, má krátké černé vlasy. Může působit zanedbaným dojmem. 

"Naposledy jej viděl jeho syn a to ve Svojšicích dne 29. dubna ve čtyři hodiny odpoledne. Od té doby se neobjevil domal. Jakoukoliv informaci o pohybu tohoto muže přijme linka 158," vyzývá policejní mluvčí. U Živanic srazil řidič dvanáctiletého cyklistu
Autor: admin, Čtvrtek, 13.03. 2014 - 10:00:42, Černá kronika, 733 čtenářů, 1291 bytů
Policie

2014_03_12_dn_zivanice.jpgMělice / Živanice - Ve středu před sedmnáctou hodinou srazil řidič osobního vozu u Živanic dítě na jízdním kole.

Řidič odbočující na Mělice ze směru od Živanic v zatáčce na pravděpodobně nedal přednost dvěma cyklistům jedoucím po hlavní komunikaci od Břehů na Živanice a prvního z nich srazil. Šlo o dvanáctiletého chlapce.

„Chlapec byl s lehkým zraněním a podezřením na otřes mozku transportován vrtulníkem na dětské traumatologické oddělení hradecké nemocnice. Zranění naštěstí nebylo vážné a neohrožovalo jej na životě," uvedla mluvčí záchranné služby Helena Škuligová.

"Nehodu vyšetřují dopravní policisté. Řidič osobního vozidla se na místě podrobil dechové zkoušce na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu, která byla negativní," uvedla mluvčí pardubické policie Jana Drtinová.Dva opilí výtržníci se pustili 
do policistek: 2:0 pro holky
Autor: admin, Pondělí, 03.03. 2014 - 18:59:02, Černá kronika, 602 čtenářů, 1691 bytů
Policie

Chvaletice - V úterý ráno museli bohdanečští strážníci ve Chvaleticích razantně zakročit proti dvěma podnapilým místním výtržníkům ve věku 23 a 32 let. Dva muži se pokoušeli rozbít dveře restaurace proti základní škole a přitom napadali třetího, který jim v tom bránil. To vše před zraky dětí, které právě šly do školy.

Hlídka strážníků, kterou tvořily dvě ženy, se do potyčky vložila. Dva výtržníci se ihned proti ženám v uniformě obrátili a zřejmě jim dodávalo odvahu i to, že proti nim stály „jenom holky".

Po krátkém, ale zato  intenzivním souboji, byli oba výtečníci překvapeni, zkroceni a v poutech.  Zadržení byli předání do rukou státní policie pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví.

„Muži nejprve odmítli po zákonné výzvě prokázat svou totožnost a místo opustit. Situace vygradovala a policistky jednoho z nich za použití donucovacích prostředků začaly poutat přičemž druhý muž se jim v tom opakovaně snažil bránit a jednu z policistku zkoušel nejprve odstrčit a posléze za ruku táhnout pryč," popsala zápas mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Po zklidnění teleskopickým obuškem se i druhý z mužů ocitl v poutech a na policejní služebně. Oba měli přes dvě promile alkoholu.Sebevrah skočil pod rychlík, doprava na koridoru v obou směrech stála
Autor: admin, Pondělí, 03.03. 2014 - 18:51:41, Černá kronika, 717 čtenářů, 1398 bytů
Policie

Valy - Zatím neznámý muž se rozhodl ukončit život pod projíždějícím rychlíkem u obce Valy mezi Pardubicemi a Přeloučí. Vlak ho smetl stočtyřicetikilometrovou rychlostí. Tragédie zastavila provoz na koridoru, po dvou hodinách se drahám podařilo zprovoznit jednu kolej, po čtyřech i druhou.

Po mužově totožnosti policie zatím pátrá. "Neznámý muž měl skočit pod vlak ve chvíli, kdy už strojvůdce nemohl zastavit," popsala nehodu policejní mluvčí Eva Maturová.

Vlak mířil z Bratislavy do Prahy a pak dál do Německa. Nabral přes dvě hodiny zpoždění, během vyšetřování totiž zůstal stát s cestujícími ve Valech.

Provoz na trati se zastavil v půl desáté, cestující v osobních spojích museli používat v úseku Pardubice - Přelouč náhradní dopravu. Další vlaky byly spojeny do jedné soupravy nebo mimořádně zastavily v Kolíně, kde si lidé přesedli.Napotřetí spadla klec
Autor: admin, Sobota, 25.01. 2014 - 17:01:30, Černá kronika, 560 čtenářů, 1889 bytů
Policie

PŘELOUČSKO – Mizela zahradní technika i vozidla 

Pardubičtí policisté zahájili trestní stíhání 36letého muže. Ten měl 7. 9. loňského roku krátce po 3. hodině ranní násilným způsobem vniknout do kanceláře jedné společnosti v Lipolticích, kde se měl pokusit vypáčit dveře trezoru. To se mu ale nepodařilo, protože ho vyrušil spuštěný bezpečnostní alarm. Muž se ho zalekl a z místa činu utekl. I když nic neodcizil, na poškozených věcech vznikla firmě škoda 2.500 korun. Tím ale výčet trestné činnosti ve sdělení obvinění nekončí.


Další sprejer skončil na policii
Autor: admin, Středa, 06.11. 2013 - 08:22:07, Černá kronika, 528 čtenářů, 1169 bytů
Policie
CHVALETICKO, PŘELOUČSKO - Výtvarné umění dvacetiletého muže z Chvaleticka se nesetkalo s  ovacemi, ale jeho snažení skončilo podezřením ze spáchání trestného činu. Mladý muž, který se procházel s batohem na zádech ulicemi města upoutal pozornost policejní hlídky, která se ho rozhodla zkontrolovat. V batohu u něj bylo nalezeno několi sprejů, což znamenalo, že se chystá, nebo právě někde dokončil své dílo. Netrvalo dlouho a místa byla policistům známá. Má mít na svědomí posprejování kamenné zdi v Cholticích, na kterou ztvárnil 3 černé nápisy „PSYCHO“ a podobným způsobem měl poškodit i tři panely patřící nejmenované přeloučské firmě, kde po jeho „řádění“ zůstaly vyobrazeny stříbrné nápisy „PSYCHOKAT“. Škoda prozatím nebyla vyčíslena a není vyloučené, že podobných děl vytvořil o něco více. Věc evidována jako podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což mu v případě prokázání viny hrozí roční pobyt ve vězení.

Neznámý muž bojuje o život, policie je v rozpacích
Autor: admin, Středa, 06.11. 2013 - 08:07:12, Černá kronika, 555 čtenářů, 1448 bytů
Policie

Pardubice - Muž ležící v tratolišti krve byl nalezen v úterý dopoledne za obchodním domem Penny Market na sídlišti Karlovina v Pardubicích. Pro pardubické kriminalisty byl ještě odpoledne tento případ záhadou.

„Přijali jsme oznámení, že zdravotnická záchranná služba letecky transportuje těžce zraněného muže do královéhradecké fakultní nemocnice. Vyjeli naši nehodáři, kteří se snažili zjistit, zda jde o dopravní nehodu, od níž neznámý řidič motorového vozidla po střetu s chodcem ujel, či nikoliv. Na místo se dostavili i kriminalisté, jejichž úkol byl stejný. Vzhledem k nejasnostem, které na místě vyplynuly, je patrné, že mohlo jít i o jiný násilný trestný čin,“ přiznala Právu tápání policistů mluvčí Eva Maturová.

U zraněného muže nebyly nalezeny žádné osobní věci ani doklady, tudíž jeho totožnost je neznámá.Po nárazu do stromu zemřeli u Chvaletic dva mladíci na motocyklu
Autor: admin, Čtvrtek, 31.10. 2013 - 12:47:17, Černá kronika, 827 čtenářů, 1520 bytů
Policie
Dva mladí muži ve věku 16 a 17 let zemřeli ráno při dopravní nehodě motocyklu u Chvaletic na Pardubicku. Seděli na jednom stroji a narazili do stromu.

2013_10_31_dn_moto_chvaletice.jpgJak se havárie stala a kdo řídil, není zatím jasné. Nikdo náraz motocyklu do stromu neviděl. "Nehodu oznámil až později projíždějící automobilista, který uviděl stroj zaklíněný ve stromě," konstatovala pardubická policejní mluvčí Eva Maturová.

"Je těžké zjistit, kdo z nich v době střetu řídil, oba u sebe měli řidičský průkaz," podotkla.

Nehoda se stala před půl sedmou ráno. "Náraz do stromu se stal osudným pro dvě osoby, které svému zranění na místě podlehly," potvrdila i mluvčí hasičů Pardubického kraje Vendula Horáková.

Mladíci jedoucí na motocyklu značky Honda skončili svůj život kousek před kopečkem ke chvaletické elektrárně vpravo ve směru od Přelouče.

Příčiny nehody se stále vyšetřují. "Žádáme případné svědky, kteří viděli jízdu motorky ve směru od Přelouče na Chvaletice, aby se přihlásili dopravní policii," dodala policejní mluvčí.

Metrostavu hrozí stíhání. Kvůli korupci v tendru na opravu hřebčína
Autor: admin, Středa, 16.10. 2013 - 10:25:45, Černá kronika, 532 čtenářů, 5894 bytů
Policie

hrebcin_1.gifStavebnímu gigantovi Metrostav hrozí další obvinění z uplácení. Detektivové prověřují jeho roli v údajně zmanipulované zakázce za evropské stamiliony na modernizaci Národního hřebčína v Kladrubech.

Právníky Metrostavu, jedničky českého stavebního byznysu, čeká zřejmě mnohem těžší zápas s policií a státními zástupci, než se zdálo minulý týden po obvinění firmy z korupce v kauze Rath.

Metrostavu totiž kromě údajného uplácení při středočeských nemocničních zakázkách hrozí podle nového zákona o trestání firem ještě další stíhání. Tentokrát jde o podezřelou soutěž na opravu sedmnácti objektů Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem za 300 milionů korun. I tam se jméno tuzemského stavebního giganta objevilo. Obvinění si kvůli tomuto tendru už navíc vyslechli dva manažeři Metrostavu.

Detektivové pod dohledem pražského vrchního státního zastupitelství teď prověřují, zda s obviněním dosáhnou i na Metrostav, který výběrové řízení na modernizaci hřebčína vyhrál.

Uspěl ve sdružení s východočeským stavebním lídrem Chládek a Tintěra z holdingu Enteria. Podle policie ale firmy porušily zákon, protože se na podmínkách rekonstrukce, která měla začít už loni, předem domluvily i s dalšími společnostmi.Povedený podvod
Autor: admin, Neděle, 29.09. 2013 - 14:59:07, Černá kronika, 584 čtenářů, 1185 bytů
Policie

PŘELOUČSKO – „ Rozprodávám nepotřebná majetek, nechcete auto?“ 

Za státního zaměstnance vojenské policie se údajně vydával sedmatřicetiletý muž z Přeloučska, který nejspíš nabídl k prodeji jedné ženě a dvěma dalším mužům taktéž z okolí Přelouče různé osobní automobily. Podezřelý měl tvrdit, že jako zaměstnanec státní správy rozprodává nepotřebnou vojenskou techniku, jejíž nákup je poměrně výhodný. Poškozeným dle oznamovatelů nezávisle na sobě nabídl osobní vozidlo Volkswagen Multivan a Škodu Octavii. Za auta, která vůbec nevlastnil, měl od tří osob vyinkasovat částku 215.000 korun. Poškození mu jím požadované částky uhradili, ale nikdo nich se vozidla, ani navrácení uhrazené částky, nedočkal.
 
Muž, který se vydával za zaměstnance armády, dle zjištěných informací u této složky vůbec nepracuje.
 
Ve věci pardubičtí kriminalisté zahájili trestní stíhání pro podezření ze spáchání z trestného činu podvodu v 1. a 3. odstavci. Muž je stíhán na svobodě.

684 článků (69 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Reklama
Kup si prádlo
= Kam za zábavou =
= Reklama =
AB stav - betonové ploty, kovové ploty, dřevěné ploty, brány, branky
Střechy Karlík
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů
= Dívka dne =
Dívka dne
= Pardubický deník =
= Pardubický sport =
Přelouč.com
| Reklama | Redakce portálu www.prelouc.com | Add to Google
optimalizace PageRank.cz
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund