NAVRCHOLU.cz

Sport: Dospělí i nadále bez prohry
Autor: brko - Pondělí, 05.09. 2011 - 18:58:52
Téma: Fotbal
Obě mužstva dospělých o víkendu remízovala na cizích hřištích a tak i nadále kráčí svými soutěžemi bez prohry. Dorost nečekaně vysoko prohrál v Třemošnici, mužstva žáků ve středu remízovala v Ústí nad Orlicí a v sobotu vyhrála v Luži.

Srch - A-mužstvo               2 : 2    (1 : 1)
Branky: 9. a 52.Janecký
Sestava: Konvalina – Váša, Hladík, Ulrych, Beránek (87.Pištora) – Janecký, Novotný, Jezdinský (56.Novák), Ročín – Koch, Cichra (47.Šmejda)
A-mužstvo sehrálo s loňským účastníkem krajského přeboru na jeho hřišti zajímavé vyrovnané utkání. Už v 5.minutě byl sražen v šestnáctce Koch a Janecký penaltu proměnil. Potom si obě mužstva vypracovala po dvou šancích, které však zůstaly nevyužity. Skóre se měnilo až ve 33.minutě, míč Kvírence za obranu zužitkoval Hausner. Po změně stran v 52.minutě míč na polovinu soupeře prodloužil hlavou Šmejda, Koch přiťukl Janeckému a ten samostatný únik využil – 1:2. V další šanci se ocitl Ročín, který šel sám na bránu, obešel brankáře, ale dostal se s úhlu a jeho zpětnou přihrávku netrefil Koch mezi tyče. V 72.minutě vypadl Konvalinovi centr od rohového praporku a útočník domácích dorazil do prázdné branky – 2:2. Poté šel opět Ročín sám na bránu z úhlu, ale branku minul a o chvíli později ve stejné situaci Koch trefil pouze brankáře. V závěrečné pětiminutovce pak mohli rozhodnout domácí, ale ani oni nevyužili samostatný únik a v poslední minutě nebezpečnou střelu z úhlu vyrazil Konvalina.

Chvaletice - B-mužstvo      1 : 1    (0 : 0)

Branka: Beránek Martin
Sestava: Marek - Trnečka, Novotný, Beránek Martin, Musil - Pištora, Slabý J., Štainer, Novák - Šmejda, Volejník (Slabý L., Minařík, Rokyta)
Nepříliš vydařený zápas, ve kterém nás od horšího výsledku uchránil golman Marek, který si skvěle poradil se dvěmi vyloženými šancemi domácích. Po bezbrankové první půli se deset minut po přestávce radovaly z vedení Chvaletice, necelých pět minut nato jim ale radost překazil Beránek, který svou tvrdou střelou vymetl šibenici domácí brány. Na remízovém stavu se pak už nic nezměnilo a tak naše B-mužstvo bodovalo i ve čtvrtém utkání v okresním přeboru, i když po třech vítězstvích z předchozích zápasů veze tentokrát z Chvaletic "jen" vydřený bod.

Třemošnice – Dorost         5 : 1    (1 : 0)

Branka: Bureš
Sestava: Záruba – Slavík, Hajn, Hynek, Šanda – Březina, Rokyta, Koki, Laburda – Bureš, Jedlička