| ZPRÁVY | SPORT | KULTURA | ČERNÁ KRONIKA | VOLNÝ ČAS |  Sobota, 19.října 2019, týden:41  Svátek má: Michaela, zitra: Vendelín
  [ PŘIHLÁSIT] [VYTVOŘIT ÚČET] Seznam = Atlas = Centrum = Volný = Tiscali = Google
  Kde:  
= Hlavní menu =
= Počasí =
= Kurzy měn =
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny USD USD = změna
= Anketa =
Využili byste služeb coworking centra?

Ano, v Přelouči
Ano, v Pardubicích
Ne
Nevím, co to je?Výsledky
Další ankety

Účastníků: 276
Komentářů: 2
= Statistika přístupů =
NAVRCHOLU.cz

Rockový klub Ponorka Pardubice
tel: 466 615 010
fax: 466 650 553
email: lumirek.s@seznam.cz

www.ponorka-rc.cz

PROGRAM KLUBU

NEKONEČNÝ BOOGIE TOUR

pátek 11. října 2019 od 20,00 hod.

Abraxas v roce 2016 oslavil již 43 narozeniny a zároveň vydal u supraphonu "best of - Nekonečný boogie" se 40 písněmi skupiny. V roce 2015 vyšlo u stejného vydavatelství zatím poslední řadové album Klid. V roce 2014 skupina vydala album Tribute na kterém písničky Abraxasu hrají české i méně známé skupiny jako např. K.Střihavka, Fanánek, 100 zvířat, Laura a její tygři, R. Holý a mnoho dalších. Skupina je momentálně ve skvělé kondici a koncerty jsou všeobecně velice kladně přijímány. Připomenu pár hitů: Nekonečný boogie, Každý den je to jinak, Box, King Kong,Karel drogy nebere, Obyčejnej svět, Poprvé a samozřejmě spoustu dalších. Koncert je sestaven s hitů skupiny ze všech období, takže si každý přijde na to své. Abraxas i letos přivede na svět nové songy!

http://www.abraxas.cz/Odkaz na stránky

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI v IC pod Zelenou bránou v Pardubicích
a v síti TICKETPORTAL

3 x KŘEST CD : GiGi Gang,SLADKÝ KONEC,OSCAR BAND

sobota 26. října 2019 od 19,00 hod.

Gi Gi Gang po nich zůstalo home-made CD "Z Viktorky až do Propasti". Dnes má nové skladby, nový zvuk a novou energii , přesto jejich hudba není úplně veselá a moc se na diskotéku nehodí, spíš naopak. Kapela se i nadále hrdě hlásí k místu svého zrození a bytí, k pražskému Žižkovu: "ponurý ulice plný cikánskejch dětí, hospody, který snad nemaj zavíračku a paří v nich starý pražský máničky, divný kapely, co hrajou pro deset, patnáct kámošů. Ale hlavně ta atmosféra, která tam vždycky byla. Žížkov přeje gangům, básníkům, bláznům a taky Gi Gi Gangu." http://bandzone.cz/_106509?at=info / Odkaz na stránky SLADKÝ KONEC vznikl na sklonku roku 2005 na troskách (nám už dobře známé) formace Gi Gie Band kolem jiného podívína, Ondřeje der Zombie Sladkého. Udělali nové písničky a CD "Tak už máte co jsme chtěli" (2006). Po různých peripetiích, personálních změnách a pauzách se v roce 2014 stabilizuje sestava, která dodnes vyráží na pravidelné štace; na jaře 2015 proběhl jejich 300 koncert. http://www.sladkykonec.cz/ Odkaz na stránky OSCAR BAND je pardubické kapela s nejdelší historií, vznikl už v roce 1985 jako typická undergroundová kapela pochmurného soundu, hrající jen na soukromých akcích. Zase ty svatby, narozeniny a podobné radosti, vše pod přísným okem Státní bezpečnosti. Ale hudebníci se ve zdraví dožili i nových poměrů a v roce 2003 dozráli ke studiovému CD "Plechový bubínek". Pak na dlouhou dobu činnost přerušili, aby se opětovně sešli v roce 2017. Mají nové písně, ale svůj undergroundový sound i princip ani po letech neopouštějí. Ostatně vždyť v roli leadra a zpěváka, recitátora i dirigenta se udržela stálá akvizice kapely, pan Lumír Sokol, řečený Zilvar. http://bandzone.cz/_98711?at=info/ Odkaz na stránky

PROBĚHLÉ AKCE - ARCHIV

OKOUKNITO vol.3: The Hops Party, Wooden Ships

sobota 5. března 2016 od 19,00 hod.

Již třetí akce v novém ponorkovském projektu "OKOUKNITO", který si klade za cíl představit pardubickému publiku nové, mladé (není podmínkou) a "neokoukané" kapely z celé republiky. TAK TEDA PŘIJĎ a OKOUKNITO !!!!!!
Vstupné dosažitelné : 80,-Kč

WOODEN SHIPS
psychedelic-big-beat / Jičín
http://bandzone.cz/woodenships Odkaz na stránky

THE HOPS PARTY
Lo-Fi-rock'n'roll / Jičín
http://bandzone.cz/thehopsparty Odkaz na stránky

KLUBOVÉ KINO -I.Bergman,Sedmá pečetˇ

středa 9. března 2016 od 20,30 hod.

A je to tady !!! Klubové kino se konečně rozjíždí!!!
I.Bergman,Sedmá pečetˇ Sedmá pečeť je filmové podobenství z roku 1957 režírované Ingmarem Bergmanem. Popisuje cestu středověkého rytíře (Maxe von Sydowa) krajinou postiženou morovou ranou. Bergmana inspirovaly středověké kostelní malby, které viděl, když v dětství cestoval s otcem po Švédsku. Název filmu odkazuje k pasáži ze Zjevení Janova. Citace zazní na začátku i na konci filmu: rozlomím sedmou pečeť a poté nastane mlčení plné posvátné bázně (Zjevení Janovo 8:1).
Něco k obsahu : Antonius Block (von Sydow) je rytíř, který se společně s panošem Jönsem (Gunnar Björnstrand) vrací z křížových výprav a shledá, že jeho zemi sužuje morová rána. Zjišťuje také, že pro něj samotného si přišla personifikovaná Smrt (Bengt Ekerot). Smrt má ovšem i lidské slabosti a má zlomyslnou radost ze strachu, který v lidech vyvolává. Block nabízí Smrti šachovou partii, aby si prodloužil čas (což je ve skutečnosti předem prohraný boj). Znovu se také setkává se svou ženou Karin, kterou léta neviděl. Rytíř selhává ve své víře v Boha a ptá se po smyslu života. Boha volá, vzývá, ale z temnot se nikdo neozývá. Setkává se s rodinou potulného kejklíře Jofa, který ve svém těžkém životě přesto vidí půvabhttp://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/
http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/.nechceme prozrazovat příliš,závěrečná scéna je však SKUTEČNĚ SILNÁ !!!!

Simeon Soul Charger

čtvrtek 10. března 2016 od 20,00 hod.

Simeon Soul Charger - skvělá americká kapela new Woodstock generation.
SIMEON SOUL CHARGER vznikli v roce 2008 v Akronu v Ohiu a řadí se mezi kapely nové generace Woodstocku. Jejich hudbu lze charakterizovat jako směs progresivního rocku, folku a blues sedmdesátých let v novém kabátě. Po vydání prvního CD, které získalo kultovní status, následovalo měsíční turné po USA, na jehož základě byli pozváni ke koncertům do Evropy. V roce 2011 našli evropský domov na statku v malé vesnici nedaleko Mnichova, odkud vyjíždí ke koncertům po Německu i okolních státech. Čtveřice muzikantů si za šest let existence získala uznání nejen fanoušků, ale i odborné veřejnosti. Na letošní rok je plánováno vydání třetího studiového alba, po evropském turné bude následovat velké turné napříč severní Amerikou.
Vstupenky v předprodeji od pondělí 22.2. za 139,- Kč,na místě 159,-Kč

https://www.youtube.com/watch?v=lqJhO30Qr8c Odkaz na stránky

STARÉ PUŠKY, Na rovinu!, Upside Down.cz

pátek 11. března 2016 od 19,01 hod.

A je to tady! Chvíle na kterou jsme dlouho čekali! Výborná Severomoravská banda složená z jedinečných muzikantů, kteří si dali za cíl dělat punk/rock srdcem a vdechnout do klasických postupů a zajetých klišé cit a duši zahraje poprvé v Pardubicích. My co je známe, víme že se jim to daří víc než bravurně a vy co jste o nich náhodou ještě neslyšeli, máte jedinečnou šanci si užít jejich koncert v nově rekonstruovaném Pardubickém RC Ponorka. Jako support vystoupí Litomyšlská punk/rocková banda "UPSIDE DOWN.cz" no a z místních podpoří punk/rock "NA ROVINU!" PCE Už nemusíš jezdit na Jižní Moravu za výběrem z hroznů, protože ten Severomoravský s názvem "STARÉ PUŠKY" přijede přímo k tobě:
No a aby na akci mohl dorazit opravdu každý - vlez lidových 99kč

http://http://bandzone.cz/starepusky Odkaz na stránky

HUDBA PRAHA Rev.

pátek 18. března 2016 od 21,00 hod.

HUDBA PRAHA revival je sedmičlenná skupina z Hlinska v Čechách a má pro Vás připravený cca 90 minutový koncert složený ze známých hitů legendární české bigbítové skupiny HUDBA PRAHA. Kapela hraje její hudbu proto, že ji mají rádi a děkuje všem, kteří to cítí jako oni.
Vstupné lidové : 80,-Kč

http://www.hudbapraharevival.cz/ Odkaz na stránky

PLÁN TO KILL, EVERYDAY HATE, Briandead a JOVANERA

sobota 19. března 2016 od 20,00 hod.

Společné mini tour kapel PLÁN TO KILL,EVERYDAY HATE a JOVANERA + na každé akci speciální host v podobě čtvrté kapely VYSTUPUJÍCÍ KAPELY:
PLÁN TO KILL
metal-hardcore Pardubice

Everyday Hate
hardcore Hradec Králové

Briandead
thrash-crossover Jičín

Jovanera
hardcore-metal Liberec

VELIKONOČNÍ PARDUBICE

sobota 24. března 2016 od 20,00 hod.

DRUMANDBASS/JUNGLE/DNB/BREAKZ N.E.D

Twinki

Krop-@tko / Drtek Crew

FDC Crew / DNB Conference host

Matrixak

VSTUP ZDARMA

START 21:00

END ?

PESHATA

pátek 25. března 2016 od 20,00 hod.

Legendární zoopunková legenda Peshata z Tábora. Uslyšíte veselé příběhy o zvířatech a jiné havěti, punkový odvaz s bohatými dechovými aranžemi.

www.peshata.cz Odkaz na stránky

Vostrej večírek !!!

sibita 26. března 2016 od 20,00 hod.

hard core party

www.peshata.cz Odkaz na stránky


DISTANCE
HC-Punk

CUBE
rock/metal/hc

Pavilon 9
hard/core metal

Tomas J Holy

Reklama
Kup si prádlo
= Kam za zábavou =
= Reklama =
AB stav - betonové ploty, kovové ploty, dřevěné ploty, brány, branky
Střechy Karlík
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů
= Dívka dne =
Dívka dne
= Pardubický deník =
= Pardubický sport =
Přelouč.com
| Reklama | Redakce portálu www.prelouc.com | Add to Google
optimalizace PageRank.cz
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.38 sekund